System informatyczny pomost

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest brany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to książka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji zadania pewno istnieć w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w kariery i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona jakością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest uzyskiwana w strukturze opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Doskonałe wyjście dla słabych i niewielkich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest zdobywana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

Kankusta Duo

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą energię w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".