Komputer praca

W własnej ofercie znajdują się jedynie oryginalne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona funkcji i funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej wartości składników, technicznie ulepszają formę i trwały postęp w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także profesjonalne a daleko oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś rozmiarze i każdymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i magazynują spożywa w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym narzędziem do budowania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te stosowane są przy zasysaniu ogromniejszych kwocie suchego produktu z długich przestrzenie. Zostały zrealizowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Projektujemy i pracujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.